Recent News
Kilka wskazówek treningowych

Ściśle kontrolowane kalorie

Po moim ostatnim punkcie o tempie utraty wagi, ważne jest, aby zrozumieć, że trzeba będzie zwrócić szczególną uwagę na spożycie kalorii.

Nie można schudnąć zbyt szybko lub ryzykować utratę masy mięśniowej. Musisz opóźnić natychmiastową gratyfikację widząc wagi plummeting każdy dzień i nauczyć się akceptować wolniejsze utraty wagi, aby umożliwić Ci szansę zachować i zdobyć mięśnie.

Musisz również trzymać się planu każdego dnia. Kiedy zbliża się termin, każdy dzień poza planem ma bardziej zauważalny efekt. Mając do dyspozycji tylko 12 tygodni nie możesz pozwolić sobie na zmarnowanie ani jednego dnia.

Aby utrzymać się na szczycie rzeczy, prawdopodobnie będziesz musiał śledzić wszystko, co jesz w aplikacji takiej jak MyFitnessPal. Dzięki temu wiesz, jak twoje ciało reaguje na spożywane kalorie i składniki odżywcze. Podczas wprowadzania zmian w diecie ważne jest, aby mieć dokładne dane, z których można pracować. Szczegółowy dziennik żywieniowy daje Ci takie dane.

Jeśli śledzenie spożycia żywności przez 12 tygodni wydaje ci się zbyt dużym kłopotem, to świetnie, ale musisz też zaakceptować, że szanse na osiągnięcie rekompozycji są prawdopodobnie niewielkie do zera. Jak powiedziałem na początku, rekompozycja nie jest niemożliwa, ale jest niezwykle trudna. Osiąganie trudnych rzeczy wymaga niezwykłego poziomu wysiłku, konsekwencji i dbałości o szczegóły.

Wykorzystaj okno anaboliczne

Skuteczna rekompozycja polega na dbałości o szczegóły. Sumowanie marginalnych korzyści. Te małe korzyści mogą się sumować i mieć głęboki wpływ. Jednym z takich przykładów jest dbanie o swoje odżywianie okołotreningowe. Peri oznacza „obwód”, więc to, o czym mówię, to skupienie się na odżywianiu przed, w trakcie i po treningu.

Badania recomp wskazują, że spożywanie koktajlu węglowodanowo-białkowego po treningu może poprawić twoje wyniki. Jako zasadę należy przyjąć 25-40g białka serwatkowego zmieszanego z 30-50g węglowodanów (np. maltodekstryna) bezpośrednio po treningu.

Ten koktajl potreningowy nie wykonuje pracy za Ciebie. Po prostu kapitalizuje pracę, którą wykonałeś na siłowni. Konsekwentnie stosowany stwarza możliwość lekkiego wzmocnienia odpowiedzi organizmu na trening. To może dodać do trochę więcej mięśni i mniej tłuszczu w czasie. To całkiem słodkie combo dla stosunkowo bezproblemowego nawyku trzaskania shake’a po treningu.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *