Recent News
Kilka oznaków, że Twój ex chce wrócić

Nadal pamiętają te dni po rozpadzie. Jest to znak, że czekają na ciebie.

Pytają o twój status związku

Czy twój ex pyta cię o twój obecny status związku? Czy są zainteresowani, aby wiedzieć, czy jesteś na randce? Czy stają się zazdrosne, gdy mówisz, że nie możesz się doczekać randki z nową osobą?

Wtedy jest to jeden ze znaków, że twój ex czeka na ciebie.

Pytają twoich przyjaciół o ciebie

Jak dowiedzieć się, czy twój ex chce cię z powrotem? Zapytaj swoich przyjaciół, czy twój ex zapytał o ciebie. Z pewnością znajdą sposoby, aby ponownie zapytać cię o związek, jeśli ma.

Nadal są singlami

Minęły miesiące od rozpadu. Ale twój ex jest nadal singlem. Nie umawiali się z nikim, ani nie zadeklarowali żadnego zamiaru, aby to zrobić.

Jesteś zdumiony. Ale, nie bądź taki. Prawdopodobnie twój ex wysyła subtelne znaki, że próbuje pogodzić się z tobą i nie ma zamiaru mieć żadnej innej kobiety w swoim życiu.

Spójrz na ich konta w mediach społecznościowych

Często zastanawiasz się – „czy on czeka na mnie, aby wyciągnąć rękę?”. W końcu przestali się z tobą kontaktować po rozpadzie.

Następnie spójrz na swoje konto w mediach społecznościowych. Jeśli okaże się, że twój ex nadal przyjaźni się z tobą nawet po rozpadzie, mogą czekać na ciebie, rzeczywiście.

Będą również próbować zamieszczać kryptyczne aktualizacje i cytaty związane z rozpadami i błędami na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Publikują zbyt wiele zdjęć z innymi

Jesteś połączony ze swoim ex na mediach społecznościowych, nawet po rozpadzie. Nagle okazuje się, że zamieszczają regularne zdjęcia z innymi ludźmi.

Ale, to może być wśród znaków, że twój ex udaje, że jest nad tobą, podczas gdy rzeczywistość jest inna.

Prawdopodobnie robią wszystkie te rzeczy, abyś był zazdrosny i przyciągnął cię z powrotem do swojego życia.

Biorą winę za rozpad

Skąd wiedzieć, czy twój ex nadal cię kocha? Biorą winę otwarcie i mówią, że popełnili błąd, zrywając z tobą.

Nie przeszkadza im zranić swoje ego i otworzyć jego wrażliwą stronę do Ciebie ponownie. Nie wstydzą się przyznać do swojego błędu. Następnie policz to jako znaki, że twój ex czeka na ciebie, aby się pogodzić.

Często szukają pomocy u ciebie

Często znajdujesz swojego ex proszącego cię o sugestie i pomoc. Mogą poprosić o zakup nowego gadżetu lub nawet szukać sugestii dotyczących planowania wakacji.

Jest to również jeden z głównych znaków, że twój ex czeka na ciebie.

Są stale dostępne dla ciebie

Ilekroć wysyłasz tekst lub dzwonisz do swojego byłego, są one zawsze dostępne dla ciebie. Może nawet nie byli tak uważni, gdy byli w związku z tobą.

Więc, dlaczego ta nagła zmiana? Prawdopodobnie zdali sobie sprawę, że nie byli wystarczająco uważni na ciebie i starają się zapewnić, że zawsze dostaniesz jego najlepszą uwagę. Cóż, na pewno są w nastroju do pojednania!

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *