Recent News
Jak zachować wierność w związku?

Sposoby na bycie wiernym w związku

Istnieje wiele sposobów, które można przejść o byciu wiernym w związku. Oto 15 technik, które możesz rozważyć dla swojego.

1. Bądź szczery

Jeden sposób obracający się wokół tego, jak być wiernym, to bycie szczerym ze swoim partnerem. Jeśli są czasy, że trzeba być zapewniony o tym, co znaczysz dla nich lub jak czują się o tobie, to jest w porządku, aby zapytać ich o tym.

Powinieneś również być otwarty z nimi bez względu na to, co się dzieje, nawet jeśli popełnisz błąd. To pokaże im, że zależy ci, nawet jeśli są zranione.

2. Miej rozsądne oczekiwania

Aby pozostać wiernym w związku, musisz upewnić się, że nie oczekujesz zbyt wiele od swojego partnera. Na przykład, nie należy oczekiwać, że będą one umieścić swoje wszystko do związku, gdy nie są chętni do.

Kultywowanie trwałego związku wymaga czasu i wysiłku, a ty musisz trzymać się swojej strony umowy.

3. Dbaj o intymność

Intymność jest dużą częścią bycia wiernym w związku. Starasz się uzyskać fizyczny ze swoim partnerem, nawet gdy jest zajęty. Jest mniejsza szansa, że będą szukać tego typu bliskości z inną osobą.

Chociaż rzeczy mogą pojawić się od czasu do czasu, nie jest wyzwaniem, aby regularnie przytulać i całować się nawzajem, nawet jeśli jesteś zajęty. Zrób czas, aby przytulić się na kanapie i być blisko.

4. Powiedz jak się czujesz

Lojalność w związku jest prawdopodobnie czymś, na co liczy twój partner. To pomogłoby, gdybyś powiedział im, kiedy jest coś off o tobie lub kwestia, którą chciałbyś pracować z nimi.

Być może zauważyłeś, że nie wyszedłeś w pewnym momencie lub zawsze robisz tę samą rzecz każdej nocy. Jeśli chcesz to urozmaicić i zrobić coś innego, powiedz swojemu towarzyszowi o planie, jak to osiągnąć.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *