Recent News
Jak polepszyć sobie humor?

Znajdź przynajmniej kilka minut, na słuchanie ulubionej muzyki z rana. Możesz to zrobić podczas ubierania się, przygotowywania śniadania, w trakcie jedzenia lub w drodze do pracy.

Poświęć kilka chwil na przeczytanie kilku inspirujących cytatów przed wyjściem z domu. Wiele inspirujących cytatów możesz znaleźć w katalogu cytatów, tutaj, na tej stronie.

Wyjdź z domu nieco wcześniej niż zwykle. To zdejmie z ciebie stres związany ze spóźnieniem do pracy. Nie będziesz musiał biec na autobus, czuć się zestresowany i zdenerwowany w korkach, ani przybywać do pracy zmęczony i rozdrażniony.

Częściej się uśmiechaj, nawet bez wyraźnego powodu. Uśmiechanie się sprawi, że poczujesz się lepiej. Uśmiechaj się jednak naturalnie i grzecznie, ale nie przesadzaj. Będziesz zaskoczony, jak to wpłynie na ludzi wokół ciebie i jak cię traktują. Kiedy się uśmiechasz, ludzie wokół ciebie poczują się szczęśliwsi i staną się życzliwsi i bardziej pomocni.

Wykonuj codziennie jakieś drobne czynności, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwy, np. rozmowa z jednym z przyjaciół, spacer po parku, kupienie kawałka ciasta w drodze do pracy, czy kupienie prezentu dla męża, żony lub dziecka.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *