BezpieczneLotnisko.pl jest serwisem na którym znajdziesz informacje z obszaru lotnictwa cywilnego i wojskowego. A ponieważ temat ten jest naszą pasją i lubimy być najlepsi w tym co robimy to niczym SR-71 Blackbird przekazujemy Wam nowinki z tematyki bezpieczeństwa, technologi, nauki i zarządzania.

BezpieczneLotnisko.pl powstało w październiku 2014. Jest on efektem spotkań z ludźmi z obszaru lotnictwa oraz poszukiwań odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Ponieważ prawdziwa wiedza to zanjomość przyczyn (Arystoteles) to przekazujemy Wam informacje, artykuły, wywiady, które z pewnością ułatwią zrozumienie panujących tendencji a profesjonalna Galeria przekieruje nas w świat lotnictwa widziany okiem naszych spotterów.

Serwis BezpieczneLotnisko.pl sukcesywnie się rozwija a to wszystko dzięki Wam! Dlaczego? Przesyłacie do nas swoje artykuły, newsy, najciekawsze ujęcia, czy przedstawiacie nam swoje przygody lotnicze. Nasza strona cieszy się sporą oglądalnością, więc jeśli chcesz podzielić się z nami ciekawymi informacjami ze świata bezpieczeństwa, lotnictwa cywilnego i wojskowego, technologii to koniecznie napisz do nas! Nasz zespół to nie tylko specjaliści z obszaru bezpieczeństwa, ale także pasjonaci lotnictwa, spotterzy, członkowie stowarzyszeń i aeroklubów lotniczych. Dołącz do nas!

Dane kontaktowe:
Redakcja BezpieczneLotnisko.pl
Sienkiewicza 54/1
57-300 Kłodzko

tel. +48 607-793-983
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
        www.bezpiecznelotnisko.pl