Czy w Boguszynie powstanie lotnisko użytku wyłącznego?
Lotnisko to także, a może przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa regionu i właśnie temu aspektowi poświęcone było spotkanie 8 kwietnia 2016 r. w Boguszynie, którego organizatorem był wójt Stanisław Longawa. Zaproszeni zostali przedstawiciele instytucji, które bezpośrednio bądź pośrednio odpowiadają za bezpieczeństwo osób, mienia i środowiska...
Follow me a "zaparkujesz" bezpiecznie
Redaktor Naczelny przeprowadził wywiad z Michałem Płacheckim, Koordynatorem Ruchu Lotniczego Naziemnego na lotnisku Wrocław-Strachowice, absolwent em Politechniki Opolskiej na kierunku Inżynierii Środowiska oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej ze specjalizacją - Zarządzanie Bezpieczeństwem Lotnictwa Cywilnego...
Systemy alertowe a kwestia bezpieczeństwa lotniczego
Redaktor Naczelny przeprowadził wywiad z Danielem Nowik, który ukończył LZN we Wrocławiu oraz AON w Warszawie. Jest on także autorem publikacji szkoleniowych, wykładowcą w Ośrodkach Szkolenia Lotniczego, uczestnikiem międzynarodowego projektu z zakresu testowania silników turbowentylatorowych, pilotem takich maszyn jak Antonow 2, Zlin 42M, Cessna 172 ...

BezpieczneLotnisko.pl jest serwisem na którym znajdziesz informacje z obszaru lotnictwa cywilnego i wojskowego. A ponieważ temat ten jest naszą pasją i lubimy być najlepsi w tym co robimy to niczym SR-71 Blackbird przekazujemy Wam nowinki z tematyki bezpieczeństwa, technologi, nauki i zarządzania.

BezpieczneLotnisko.pl powstało w październiku 2014. Jest on efektem spotkań z ludźmi z obszaru lotnictwa oraz poszukiwań odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Ponieważ prawdziwa wiedza to zanjomość przyczyn (Arystoteles) to przekazujemy Wam informacje, artykuły, wywiady, które z pewnością ułatwią zrozumienie panujących tendencji a profesjonalna Galeria przekieruje nas w świat lotnictwa widziany okiem naszych spotterów.

Serwis BezpieczneLotnisko.pl sukcesywnie się rozwija a to wszystko dzięki Wam! Dlaczego? Przesyłacie do nas swoje artykuły, newsy, najciekawsze ujęcia, czy przedstawiacie nam swoje przygody lotnicze. Nasza strona cieszy się sporą oglądalnością, więc jeśli chcesz podzielić się z nami ciekawymi informacjami ze świata bezpieczeństwa, lotnictwa cywilnego i wojskowego, technologii to koniecznie napisz do nas! Nasz zespół to nie tylko specjaliści z obszaru bezpieczeństwa, ale także pasjonaci lotnictwa, spotterzy, członkowie stowarzyszeń i aeroklubów lotniczych. Dołącz do nas!

Dane kontaktowe:
Redakcja BezpieczneLotnisko.pl
Sienkiewicza 54/1
57-300 Kłodzko

tel. +48 607-793-983
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
        www.bezpiecznelotnisko.pl

Samoloty Cywilne

Samoloty Wojskowe

ZLOT 2014